Lokal użytkowy, 97 m2, Warszawa

Lokal użytkowy na sprzedaż, Warszawa, Białołęka

Cena: 1 062 000 PLN

11 005 PLN/m2

Andrzej Stankiewicz
Licencja: 22857
Telefon: +48668820559, +48608727272

a.stankiewicz@wgn.pl

Opis

Warszawa, Ceramiczna, lokal usługowy 96,50 m2, Sprzedaż.

Na sprzedaż niezwykle wyjątkowy, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96.50 mkw przy ul. Ceramicznej w Warszawie.

Lokal znajduje się na parterze i składa się z powierzchni użytkowej o łącznej powierzchni 96.50 mkw (istnieje możliwość dowolnej aranżacji lokalu). Powierzchnię zaprojektowano jako otwartą, aby umożliwić maksymalnie dowolne dostosowanie jej do potrzeb konkretnego działalności. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje. Wysokość pomieszczeń równa 300 cm. Przestronne witryny zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności. Lokal dodatkowo posiada antresolę o pow. około 29 mkw.

Lokal w znakomitej lokalizacji, ze względu na położenie przy ruchliwej ulicy, jest bardzo widoczny dla potencjalnych klientów.
Zlokalizowany jest na parterze budynku wielorodzinnego. Przed obiektem znajdziemy ogólnodostępny parking.

Nieruchomość znajduje się w północnej części Warszawy w dzielnicy Białołęka. Jest to znakomita lokalizacja, ponieważ lokal znajduje się w pobliżu ulicy Modlińskiej, która jest główną trasą wylotową w kierunku Legionowa i do centrum Warszawy. Budynek o charakterze mieszkalno-usługowym z lokalami użytkowymi na parterze oraz z mieszkaniami na wyższych kondygnacjach.

Prezentowany lokal ma doskonały potencjał pod kątem różnych działalności.
Obecnie zaaranżowany pod salon fryzjerski, ale stwarza również szereg możliwości pod kątem prowadzenia w nim działalności:
- Biurowej
- Handlowej
- Usługowej
- Medycznej i innych.

Ogrzewanie centralne, miejskie.
Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

Do lokalu jest komórka lokatorska wielkości 4.90 mkw, dodatkowo płatna 20 000 zł.

Grunty uregulowane, jest to odrębna własność z założoną księgą wieczystą, jest możliwość zakupu lokalu na kredyt hipoteczny.

Gorąco polecam i zapraszam koniecznie do kontaktu telefonicznego by poznać więcej szczegółów.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.


Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz tel. 668 820 559.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 530011 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 53
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 062 000 PLN
Cena za m2 11 005 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 97 m2
Miejscowość Warszawa
Dzielnica Białołęka
Województwo Mazowieckie
Ulica/Osiedle Ceramiczna
Powiat Warszawa
Gmina Białołęka
Media energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Rok budowy 2004
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1
Materiał cegła