Home Staging

Poprawienie wizerunku wnętrza nie zawsze wymaga wielkich nakładów i pieniędzy. Oczywiście, jeśli nieruchomość jest mocno zaniedbana, nie obędzie się bez generalnego remontu, jednak w wielu przypadkach wystarczą drobne, niemalże kosmetyczne poprawki, a dzięki nim sprzedaż domu czy mieszkania będzie dużo szybsza i korzystniejsza.

By tanio przeprowadzić home staging, najlepiej wykorzystać istniejące już wyposażenie mieszkania. Żeby dobrze zaprezentować wnętrza, warto wyeksponować duże przestrzenie, które pokażą jego przestronność. W tym celu można nieco przearanżować ustawienie mebli i elementów wystroju.

Dzięki kilku nowym i prostym dodatkom, takim jak poszewki na poduszki czy zasłony, dodasz wnętrzu charakteru. Nie muszą to być wyszukane ozdoby – wystarczy skorzystać z tych dostępnych w popularnych sieciach meblowych. Przyda się tu wprawne oko i odrobina poczucia estetyki. Ponadto, korzystając z moich usług, wypożyczysz zalecane dodatki – umożliwiam taką usługę dzięki współpracy z siecią sklepów Home & You.

Przede wszystkim – zadbaj o schludność sprzedawanego domu czy mieszkania. Zadbaj o dokładne wysprzątanie domu, wypoleruj posadzki, usuń z widocznych miejsc wszelkie papiery i niepotrzebne drobiazgi, które najczęściej psują estetykę. Warto też usunąć rzeczy osobiste z widoku, tak by potencjalny klient nie miał wrażenia, że wraz z nieruchomością przejmie część Twojego życia. Klient chce sobie wyobrazić tutaj siebie.

Przydatne wskazówki może dać Ci doświadczony agent nieruchomości.
W Warszawie i okolicach polecam swoje usługi pośrednictwa, które obejmują również usługę home staging.

Stawiam na proste i tanie rozwiązania!  Zapraszam do kontaktu.