Grupa WGN Nieruchomości jest liderem działającym z sukcesem od 28 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami. Dla Państwa pracuje ponad 600, z wieloletnim doświadczeniem, agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 100 Oddziałach na terenie Polski i zagranicy.

WGN w 2018 roku przeprowadził ponad 6700 transakcji i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 1,8 mld złotych. WGN na koniec roku 2016 posiadał w swojej bazie MLS – WGN oferty nieruchomości o wartości ponad 15 mld PLN. WGN posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając Klientom kompleksową obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.

Cała Grupa WGN jest laureatem prestiżowych nagród branżowych:

  • Najwyższa Jakość Quality International za rok 2015, 2017, 2018 i 2019;
  • Diament 30-lecia Polskiej Transformacji przyznany w 2020 roku ;
  • SYMBOL 2014 w kategorii „ROZWÓJ BIZNESU”, nadany przez Redakcję „Monitora Rynkowego” Dziennika Gazeta Prawna oraz „Monitora Biznesu” dziennika Rzeczpospolita;
  • JAKOŚĆ ROKU 2012 w kategorii usługa, w organizowanym przez wydawcę „Biznes Raport” w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A, Nagroda została przyznana za kompleksowe doradztwo w obrocie nieruchomościami dla firm i konsumentów.