Finansowanie

Pomagamy naszym Klientom podejmować trafne decyzje finansowe, oparte na głębokiej i rzetelnej analizie potrzeb oraz dostosowaniu ofert dostępnych na rynku.
Specjalizujemy się w szczególności w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych – pomagamy wybrać najkorzystniejszy kredyt.
Ważne są marże bankowe, prowizje za udzielenie kredytu oraz inne opłaty związane z kredytem, ubezpieczenia, wysokość raty, wysokość odsetek – a to tylko część wszystkich składowych, które należy wziąć pod uwagę analizując i wybierając kredyt.
W oparciu o analizę proponujemy opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu całościowym, czyli w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden jak na przykład wysokość raty, czy prowizję. Porównanie nic nie kosztuje, a wybór właściwej oferty da ogromne oszczędności.
W naszej pracy dbamy, aby Klient czuł się bezpiecznie. Dlatego praktycznie zawsze składamy wnioski do  kilku banków. Wówczas, nawet jeśli któryś z banków odmówi przyznania kredytu, zawsze pozostają szanse na kredyt w innych bankach.
Priorytetem jest  dla nas przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych dostępnych na rynku.