Działka - budowlana, 2 731 m2, Karwik

Działka - budowlana na sprzedaż, Karwik, Działka z warunkami zabudowy.

Cena: 295 000 PLN

108 PLN/m2

Andrzej Stankiewicz
Licencja: 22857
Telefon: +48668820559, +48608727272

a.stankiewicz@wgn.pl

Opis

Karwik, Karwik, działka 2731 m2, Sprzedaż.

Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 2731 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Mazur.
Działka znajduje się w centrum wsi Karwik w samym centrum Puszczy Piskiej i Wielkich Jezior Mazurskich. Jest ładnie położona, na lekkiej górce. Na działkę zostały wydane WARUNKI ZABUDOWY, z przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Droga dojazdowa utwardzona, własność - udział w drodze. Niedaleko działki jest prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja.

Karwik jest to miejscowość letniskowa w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Seksty i Kanałem Jeglińskim.Tu zaczyna się szlak Wielkich Jezior. Nieruchomość znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Teren jest drugim co do wielkości w Europie i największym (rozciągającym się na około 100 tys. ha) kompleksem leśnym na Mazurach. Oferowana działka leży w samym sercu Zielonych Płuc Polski, tu zapomną Państwo o codziennych troskach, naładują się pozytywną energią do działania i odkryją skarby przyrody i nie tylko. W odległości ok 1 km od oferowanej nieruchomości znajduje się Jezioro Seksty, leżące na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.Jezioro tworzy południową zatokę jeziora Śniardwy. Jezioro poprzez Kanał Jegliński ma połączenie z jeziorem Roś.

Około 500m od sklepu, 800m od jeziora, 900m do śluzy Karwik która stanowi połączenie wodne do miasta Pisz oraz jeziorem Śniardwy i resztą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 7km do turystycznego miasta Pisz (kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego)

To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chciałby zamieszkać przez cały rok w oazie fauny i flory lub stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa. Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz. Poszukiwana okolica.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 1060011 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 106
Typ oferty Działka - budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 295 000 PLN
Cena za m2 108 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 2 731 m2
Miejscowość Karwik
Dzielnica Działka z warunkami zabudowy.
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Ulica/Osiedle Karwik
Powiat piski
Gmina Pisz
Media woda miejska, energia, gaz
Dojazd utwardzony
Szerokość frontu 35 m

Film do Oferty