Obiekt, 493 m2, Legionowo

Obiekt na sprzedaż, Legionowo

Cena: 2 900 000 PLN

5 884 PLN/m2

Andrzej Stankiewicz
Licencja: 22857
Telefon: +48668820559, +48608727272

a.stankiewicz@wgn.pl

Opis

WYJĄTKOWA OKAZJA! Dla Inwestora chcącego kupić nieruchomość komercyjną w Centrum Legionowa.

Przedmiotowa nieruchomość to działka o powierzchni 1242 mkw zabudowana dwoma budynkami. Pierwszy to obiekt o powierzchni 492.85 mkw w chwili obecnej prowadzona działalność gospodarcza o profilu medycznym. Budynek ma dwie kondygnacje, które można rozbudować o kolejną kondygnację do 10 metrów wysokości.
W budynku jest winda, recepcja, a w piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne w tym kotłownia i pralnia oraz magazyn.

Drugim obiektem jest budynek ok 50 metrowy usługowy, który również można zaadoptować na cele pod działalność. Istnieje możliwość jego rozbudowy do wysokości 10 metrów wysokości i szerokości na około 20m x 20m z podziemnym garażem.

Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media, prąd, gaz, wodociąg i miejska kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową.

W 2017 roku został przeprowadzony remont budynku wraz z dostosowaniem go na potrzeby działalności. Budynek spełnia warunki przewidziane prawem dla podmiotów medycznych.

Budynek z dużym potencjałem istnieje możliwość prowadzenia działaności medycznych typu:
1.Kliniki rehabilitacyjnej,
2.Kliniki medycyny estetycznej,
3.Kliniki stomatologicznej,
4.Domu opieki, ale również jako hostel.

Działający i przynoszący zyski obiekt, możliwość przejęcia działaności, który będzie generował pasywny dochód.
W budynku, prowadzona jest obecnie działalność opiekuńcza nad osobami starszymi. Obiekt jest w stanie pomieścić do 22 pensjonariuszy. Więcej informacji na miejscu.

Grunty uregulowane, jest to odrębna własność z założoną księgą wieczystą, jest możliwość zakupu apartamentu na kredyt hipoteczny.

Gorąco polecam i zapraszam koniecznie do kontaktu telefonicznego by poznać więcej szczegółów.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.


Dzwoniąc pytaj o numer 1260011 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 126
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 900 000 PLN
Cena za m2 5 884 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 493 m2
Miejscowość Legionowo
Województwo Mazowieckie
Ulica/Osiedle Legionowo
Powiat legionowski
Gmina Legionowo
Media energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Rok budowy 1984
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1
Materiał cegła