Grunt, 2 000 m2, Kwik

Grunt na sprzedaż, Kwik

Cena: 220 000 PLN

110 PLN/m2

Andrzej Stankiewicz
Licencja: 22857
Telefon: +48668820559, +48608727272

a.stankiewicz@wgn.pl

Opis

Kwik, Kwik, działka 2000 m2, Sprzedaż.

Biuro WGN-Warszawa posiada na sprzedaż niezwykle wyjątkową działkę o pow. 2000 mkw, w malowniczej miejscowości Kwik. Działka jest bardzo atrakcyjnie położenie około 500 metrów od Jeziora Białoławki i około 900 metrów od Jeziora Śniardwy. Oprócz tego jeszcze lasy w bliskiej odległości od działki.
Działka znajduje się na obszarze Mazurskiego Parku Krajobrazowego oraz Puszczy Piskiej.

We wsi Kwik znajduje się lokalna plaża z nieograniczonym dostępem, a także sklep spożywczy. Jezioro Białoławki znane jest ze świetnych warunków wędkarskich czystość jeziora i głębokość sięgająca 36m daje schronienie wszystkim gatunkom ryb dostępnym na Mazurach.

W pobliżu miejscowości przebiega południowo-wschodni Trakt Rowerowy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich - Mazurska Pętla Rowerowa. Poszukiwana okolica.

DZIAŁKA
Media, prąd przy działce, wskazane własne ujęcie wody tj. studnia głębinowa, oraz szambo bądź przydomowa ekologiczna oczyszczalnia.
Działka nie jest objęta miejscowym planem, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Wymiary działki 40 x 50 metrów. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej poprzez udział w drodze.
Sąsiedzi bardzo mili i pomocni, bezpieczna okolica.

To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, wędkarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 1270011 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 127
Typ oferty Grunt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 220 000 PLN
Cena za m2 110 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 2 000 m2
Miejscowość Kwik
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Ulica/Osiedle Kwik
Powiat piski
Gmina Pisz
Media woda miejska, gaz
Dojazd utwardzony
Szerokość frontu 40 m