Działka - budowlana, 2 905 m2, Józefkowo

Działka - budowlana na sprzedaż, Józefkowo

Cena: 165 000 PLN

57 PLN/m2

Andrzej Stankiewicz
Licencja: 22857
Telefon: +48668820559, +48608727272

a.stankiewicz@wgn.pl

Opis

Józefkowo, działka 2905 m2, sprzedaż.

Nie zwykle atrakcyjna działka o pow. 2905 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Józefkowa w gminie Skępe w pobliżu jeziora Wielkiego. Poszukiwana okolica. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do mediów - przyłącza do wody, prądu i kanalizacji znajdują się w drodze dojazdowej.

Okolica idealna do wypoczynku oraz rekreacji, wycieczek pieszych i rowerowych. W okolicy działki zabudowane oraz niezabudowane, miłe sąsiedztwo, cisza i spokój, dojście do jeziora ok 350 m, działka idealna dla miłośników wędkowania oraz uprawiania sportów wodnych oraz aktywnej rekreacji. Działka położona jest:
145 km od Łodzi,
150 km od Warszawy,

To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Ta nieruchomość to doskonała inwestycja dla osób ceniących sobie spokój i piękno otaczającej przyrody. Nie zwlekaj, ta oferta może być idealna dla Ciebie! Skontaktuj się ze mną już teraz, aby dowiedzieć się więcej o tej unikalnej działce w Józefkowie.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.


Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 1460011 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 146
Typ oferty Działka - budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 165 000 PLN
Cena za m2 57 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 2 905 m2
Miejscowość Józefkowo
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Ulica/Osiedle Dębowa
Powiat lipnowski
Gmina Skępne
Media woda miejska, gaz
Dojazd utwardzony
Szerokość frontu 20 m