Działka - rekreacyjna, 1 000 m2, Huta Podgórna

Działka - rekreacyjna na sprzedaż, Huta Podgórna

Cena: 75 000 PLN

75 PLN/m2

Andrzej Stankiewicz
Licencja: 22857
Telefon: +48668820559, +48608727272

a.stankiewicz@wgn.pl

Opis

Działka, 1000m2, Huta Podgórna, sprzedaż.


Na sprzedaż piękna, urokliwa działka o powierzchni 1000 m2 i wymiarach 37,09x27,41 położona w miejscowości Huta Podgórna, w okolicy Serocka.
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczona pod zabudowę letniskową. Do starostwa został złożony wniosek o warunki zabudowy. W najbliższym sąsiedztwie domy całoroczne oraz działki rekreacyjne, całodobowa stacja benzynowa oraz bar. Dojazd drogą asfaltową.

Okoliczne lasy Puszczy Białej w dużej mierze odpowiadają za bardzo korzystny mikroklimat tego miejsca, wyjątkowo czyste powietrze oraz korzystne warunkami do wypoczynku a także bytowania całorocznego.
Dobry dojazd z centrum Warszawy zajmuje ok.50 minut. Bliskość miasteczka Serock powoduje komfort dostępu do sklepów, targu czy przychodni lekarskiej.

Działka nie ogrodzona, porośnięta kilkudziesięcioletnim lasem sosnowym, teren w przeważającej większości płaski, suchy i zdecydowanie nie zalewowy.

Media: prąd blisko granicy i woda własne ujęcie.

To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 1470011 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 147
Typ oferty Działka - rekreacyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 75 000 PLN
Cena za m2 75 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 1 000 m2
Miejscowość Huta Podgórna
Województwo Mazowieckie
Ulica/Osiedle Huta Podgórna
Powiat wyszkowski
Gmina Somianka
Media gaz
Dojazd polny
Szerokość frontu 27 m